Przedszkola


CENTRUM RELAKSU GROTA SOLNA

ZAPRASZA

 

PRZEDSZKOLA

ANIMACJE DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI

Jest to autorski program ogólnorozwojowych zabaw psychomotorycznych dla maluchów, połączonych z głęboką inhalacją oraz relaksacją. Gry integracyjne, warsztaty ruchowe, wariacje z chustami i balonami, bajki oraz inne propozycje, które mają na celu zrelaksować dziecko, zapewnić mu dobrą zabawę oraz rozwinąć jego zmysły w wyjątkowym klimacie Groty Solnej. Nad dziećmi przez cały czas czuwa doświadczona Animatorka.

 

ORGANIZACJA

Optymalna ilość osób w Grocie naraz to 10-12 (max 15). Grupy liczące ponad 15 osób są dzielone na pół. W trakcie gdy jedna część dzieci jest na Animacjach, druga zazwyczaj udaje się na spacer po Rynku lub na pobliski plac zabaw 

Termin wizyty należy umówić bezpośrednio z koordynatorką projektu. W trakcie seansu opiekunowie zazwyczaj mogą relaksować się na leżakach, a maluchy spędzają czas z Animatorką na zabawach i relaksacjach (oczywiście w tej samej przestrzeni).

 

ANIMATOR DZIECIĘCEJ WYOBRAŹNI

 

Urszula Kszyszczuk od września 2014 r. w Centrum Relaksu Grota Solna prowadzi m.in. Animacje dziecięcej wyobraźni oraz Fit dziecko. Zajmuje się także organizacją imprez okolicznościowych np. urodzin dla dzieci. Posiada wykształcenie związane z animacją kultur, pedagogiką oraz teatrem. Instruktorka Fitness, Fitness Zdrowy Kręgosłup oraz Fit Mama i Dziecko. Jednym z jej nadrzędnych atutów jest fachowa wiedza i doświadczenie w zakresie edukacji poprzez ruch i zabawę.

 

Grupy 10-15 osób.

10 zł/osoba + opiekunowie bezpłatnie.

Dla klas 0-VI. Czas trwania = 45-50 minut

 

KONTAKT

Urszula Kszyszczuk

tel. 793 75 19 09
e-mail: recepcja@grotawroclaw.pl

Centrum Relaksu Grota Solna ul. Leszczyńskiego 4, 50-078 Wrocław